Збираємось на манікюр: що потрібно знати перед першим відвідуванням nail-майстра
Перший професійний манікюр у салоні чи кабінеті приватного майстра – це завжди хвилююче. І сьогодні ми склали чек-лист, який допоможе вам почуватися впевнено та комфортно, а майстру – виконати свою роботу на п’ять із плюсом. Більше про нанесення лаку читайте у цій статті https://rhythmsdance.com.ua/shho-spochatku-nanositsya-top-abo-baza-vse-vid-a-do-ya/.
№1 – Не робіть манікюр перед манікюром.
Не стригуйте кутикулу і не обпилюйте нігті, постарайтеся обійтися без нанесення жирних кремів. Майстри не злякають руки, які давно не бачили догляду, навпаки: бачачи всі нюанси, йому буде простіше підібрати оптимальну техніку для роботи.
№2 – Заздалегідь подумайте, яке покриття та дизайн вам хотілося б бачити. Якщо на прикметі є щось конкретне, збережіть фото на телефон – так майстру буде простіше врахувати ваші побажання та запропонувати потрібний варіант.
№3 – Попередьте, якщо застудилися. Якщо ви захворіли, а перенести запис немає можливості, попередьте про це майстра заздалегідь. Це дозволить йому подбати про заходи безпеки, щоб не захворіти самому, а також підготувати робоче місце так, щоб вам було зручно користуватися носовичком або краплями.
№4 – Не спізнюйтеся. У майстрів зазвичай щільний запис, тому при запізненні навіть на 15-20 хвилин є ризик залишитися без наданої послуги. Також завжди попереджайте майстра, якщо затримуєтеся або не можете прийти.
№5 – Вимкніть звук та відкладіть телефон. Повідомлення месенджерів і довгі розмови по телефону можуть відволікати майстра від роботи, а раптовий сигнал вхідного виклику – загрожує змащеним лаком або випадково нанесеною ранкою під час роботи гострими інструментами.
№6 – Завжди кажете, якщо відчуваєте дискомфорт. Якщо при сушінні гель-лаку в УФ-лампі «пече», або ви відчуваєте неприємні відчуття при обробці – одразу повідомте майстра. Цілком можливо, що у вас тонка нігтьова пластина або чутлива шкіра: знання цього допоможе майстру скоригувати техніку.
№7 – Не мовчіть, якщо щось не подобається. Буває так, що вибраний колір покриття в процесі нанесення раптово перестає до вподоби. Якщо таке трапилося, одразу скажіть про це майстру: зняти один шар лаку набагато простіше, ніж переробляти всю роботу заново.
№8 – Не соромтеся звертатися за консультацією. Якщо вас турбує стан шкіри чи нігтів – майстер саме та людина, яка допоможе підібрати оптимальний догляд.
№9 – Майстер повинен при вас розкрити крафт-пакет із металевими інструментами. Якщо цього не сталося, але майстер запевняє, що все стерильно, краще відмовитись від послуги. Пилки і бафи не можна обробляти в крафт-пакеті, тому вони повинні бути одноразовими.
№10 – Не ходіть у салон із підозрою на грибок нігтів. Майстер манікюру – не лікар, він не зможе поставити вам діагноз. А ось відмовити у послузі – цілком, тому що цей момент прописаний у ГОСТ. В першу чергу зверніться до дерматолога і переконайтеся, що зміни кольору та структури нігтів мають неінфекційний характер.
№11 – Приходьте ситими та візьміть із собою пляшечку води. Пандемія внесла свої корективи до б’юті-сервісу, і, згідно з вимогами Росспоживнагляду, їсти та пити в салоні чай/каву – заборонено. А ось бутильована вода буде дуже доречною, адже процедура може тривати понад півтори години.